.

.

Aexit Беж Круг Подлошки Изолација Најлон Spacer Рамен Миење ket Прстен 20 x 36 x Рамни Подлошки 3мм 100pcs

Aexit Беж Круг Подлошки Изолација Најлон Spacer Рамен Миење ket Прстен 20 x 36 x Рамни Подлошки 3мм 100pcs

DEN 1228.80
Достапност
Залиха

Име На Производ : Најлон Рамен Spacer; Материјали : Најлон 6/6. Тежина : 252g; Пакет Содржина : 100pcs(+/-2%) x Најлон Spacer.Главната Боја : Бела; Внатрешните Кол : d : d : 20mm/ 0.8".Надворешниот Кол : dc : 36mm/ 1.4"; Дебелина : h : 3.0 mm/ 0.12".Fireproofing Одделение : 94 V-2; Температурата на работа : -20-120 Степен.Тешко и еластични, најлон изолација се корисни за многу апликации.Тие се совршен за користење во електрични и електронски склопови.Тие, исто така, може да се користи како bushings, лого, ролки, и глајд модели.Лиен отпорни на корозија од Тип Најлон 6/6, сите делови се достапни од квалитетот инструментално.0.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа