.

.

ДДП 3× Стоматолошки Пастири Кука Explorer 23 Сонда Стоматолошки Инструмент

ДДП 3× Стоматолошки Пастири Кука Explorer 23 Сонда Стоматолошки Инструмент

DEN 335.76
Достапност
Залиха

ДДП 3× СТОМАТОЛОШКИ ПАСТИРИ КУКА EXPLORER 23 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП 3× СТОМАТОЛОШКИ ПАСТИРИ КУКА EXPLORER 23 СОНДА СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа