.

.

Вилијамс #23, Џеб Сонда/Истражувач, Професионална Квалитет На Стоматолошки Инструмент, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Вилијамс 23, Џеб Сонда/Истражувач, Професионална Квалитет На Стоматолошки Инструмент, Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 700.80
Достапност
Залиха

Премиум Квалитет на изработка.Направени со Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик.Може да се спореди со слични инструменти се продаваат од страна на популарни брендови - по значително пониска цена.Термичка обработка се врши во вакуум печка, и сите парчиња се последователно калено, обезбедување на долг функционална живот.Сите применливи предмети се стави преку висок степен на passivation процесот за да се обезбеди долговечност.Висок квалитет на стоматолошки инструмент.Ние сме специјализирани во премиум производи и доставување на исклучителна вредност по долар за нашите клиенти.Не се збуни ова производ со евтини работи поплавување на пазарот!Нашите производи се со врвен квалитет со умерени цени, едноставно затоа што ние сме во состојба да понуди ОЕМ стапки!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа