.

.

Брат LC61M -Мастило Кертриџ, 500 Страница-Принос, Магента

Брат LC61M -Мастило Кертриџ, 500 Страница-Принос, Магента

DEN 251.76
Достапност
Залиха

За употреба во Брат DCP-165 C.Работи во DCP-385 C, dcp-395c.Исто така компатибилна со dcp-j140w и повеќе.Доведува до 325 страници во кертриџ @ 5% покриеност.Innobella Мастило + Хартија = Вистински Брат Квалитет.Мастило капки од 1,5 pl (picoliter).Вистински Брат Резерви.За користење со MFC290 C, MFC490 CW, MFC5490 CN, MFC5890 CN, MFC6490 CW.Мастило кертриџ е дизајниран за употреба со Брат DCP-165 C, DCP-385 C, DCP-395 CN, DCP-585 CW, DCP-J125, MFC-250 C; MFC-255 CW, MFC-290 C, MFC-295 CN, MFC-490 CW, MFC-495 CW, MFC-5490 CN, MFC-5890 CN, mfc-5895cw, MFC-6490 CW, MFC-6890 CDW, MFC-790 CW, MFC-795 CW, MFC-990 CW, MFC-J220, MFC-J265w, MFC-J270w, MFC-J410w, MFC-J415w, MFC-J615 W, и MFC-J630 W.Innobella ink технологија обезбедува побогат бои и поостри слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа