.

.

Аркадни 1Up Простор Напаѓачите Аркадни - PC; Mac; Linux

Аркадни 1Up Простор Напаѓачите Аркадни - PC; Mac; Linux

DEN 1360.80
Достапност
Залиха

2 игри во 1 (простор НАПАЃАЧИТЕ оригиналот, простор НАПАЃАЧИТЕ Боја).Coinless работа и приклучок во штекерот.Надгради 17" Боја LCD екран со on-screen игра копче menu.Автентични аркадна контроли и носителот може да се прилагоди јачината на звукот.Собранието е потребно.Собрани Димензии : 22.75" D x 19" W x 45.8" H/ item тежина 58.5 lbs.Доживее славата дена на аркадни игри на среќа во удобноста на вашиот дом со arcade1up е простор напаѓачите дома аркада машина!Скок назад во 80-тите, земи го џојстикот и да се подготви вашата ласери со arcade1up е простор напаѓачите аркадна кабинет.Dodge на странци Оган и контра со стратешки снимање.Фали автентични игра и уметнички дела, во овие лаборатории се наоѓаат на првите досега потрошувачки модели.Модерната технологија е дозволено за нив да биде Наменета за мобилност и пристапност без да се жртвува големина и квалитет.Arcade1 Up арки се достапни во повеќе возбудлив верзии, само под 4ft високи кабинети вклучуваат комерцијални Одделение изградба и монета помалку работа.Сите машини функција оригинални уметнички дела на сите времиња, икона игри.Со извонредно полна боја на hi-res прикажува и се огласува, и во комбинација со оригинални џојстик и контролните копчиња за подесување, што се гледа во бескрајни часови на игри!Димензии : 45.8" H x 22.75" H x 19" W - тежина : 58.5 lbs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа