.

.

ЕДНО ПАРЧЕ: PIRATE ВОИНИ 4 - Nintendo Префрлате

ЕДНО ПАРЧЕ: PIRATE ВОИНИ 4 - Nintendo Префрлате

DEN 1163.76
Достапност
Залиха

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.ЦЕЛАТА ПОВЕЌЕ ПРИКАЗНА – Искуство на ЕДНО ПАРЧЕ приказна од почетокот на серијата.ВКУСНИ MUSOU АКЦИЈА – Развиени од страна на KOEI TECMO ИГРИ, господарите на musou акција жанр.СЛАТКА ПОБЕДА – Се на голем број на непријатели во огромна битки од незаборавни моменти на аниме.ЖИВОТНАТА средина CRUMBS – да ги Уништи згради и други околните елементи кои се во вашиот начин на победа.The Pirate Воини се врати и да се донесе со нив повеќе експлозивни приказна, повеќе средини и уште полудо напади во ЕДНО ПАРЧЕ : PIRATE ВОИНИ 4. Следете Luffy и Слама Капи од почетокот како што го прават своето патување низ различни острови и наваму во надеж за наоѓање на славни богатство - на Едно Парче.Играат преку некои од повеќето невообичаени места во ЕДНО ПАРЧЕ приказна и да ја преземе незаборавни непријатели.Изберете од некои од вашите омилени ликови и да ја преземе голем број на непријатели преку иконите моменти од Едно Парче аниме.Развиена од страна на мајсторите на акцијата musou жанр, KOEI TECMO ИГРИ, неее Пиратски Воини 4 носи заедно возбудата од кратење орди на непријателите со забавни и енергични личности од Едно Парче серија.Испловија за нов пиратски воини авантура.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа