.

.

Trixie Floatable Аква Играчка Прстен, 20 cm

Trixie Floatable Аква Играчка Прстен, 20 cm

DEN 809.52
Достапност
Залиха

одлично за вода игра.floatable.изработен од полиестер.Играчки се важна алатка за да се обезбедат во вашето куче е живот.Постои изобилство, за да изберете од.Некои се дизајнирани да трае, а некои не било начин сепак, сите тие обезбедуваат природни стимулација за вашето домашно милениче.Кадифен играчки дејствува како плен за вашето куче е природен ловечки инстинкт, писклив играчки има сличен резултат.Тешко гумени играчки дозволете им на вашите кучиња да се џвака и да гриза.Интерактивна играчки како tugs им овозможи да научат социјалните предизвици.Играчки може да биде мотивационата и се користи за брзо и активно игри.Тие, исто така може да се користи за фрлање и повраќање кои се согоруваат многу повеќе енергија отколку на прошетка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа