.

.

USB C за да го USB-C Кабел 9ft Андроид Телефонскиот Полнач со Тешки PD Тип C Брзо Полнење Моќ Испорака Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S21 / S20 / S10 / S9 / S8, за Apple MacBook, iPad Про (Злат

USB C за да го USB-C Кабел 9ft Андроид Телефонскиот Полнач со Тешки PD Тип C Брзо Полнење Моќ Испорака Кабелот

DEN 285.60
Достапност
Залиха

USB C за да го USB-C КАБЕЛ : 9ft полнење кабелот карактеристики USB-C за да го USB-C connector глави и е опремен со Енергија за Испорака (PD) за ултра брзо полнење на макс брзина од било основните ѕид адаптер за полнење или преносни полначот со вашиот Android телефон или Тип C уред.Нашите производи се направени да траат и да издржат и абење на секојдневна употреба, што е причината зошто ние се врати ова usb c полначот со Живот - едноставно подобро полнење решение што е побрзо, повеќе издржливи и побезбедно отколку останатите.ИЗДРЖЛИВИ КАБЕЛ & КОНЕКТОР ГЛАВА : PD кабел има трајни покривање и засилен конектор главата изградени да издржат до 15, 000 живот наведнува, без губење на форма, па можете да се наведнувам, пресврт и да се повлече од типот c полначот без страв од протриване или кршење.БЕЗБЕДНО и БРЗО МОЌ ИСПОРАКА ПОЛНЕЊЕ : USB C брзо полнење кабел е тестиран за да се обезбеди брза моќ испорака полнење, и не ќе се стави вашиот уред на ризик, заштита од било каква штета од прегревање, во текот-напон и краток спој, имаме ви се покриени!.USB C за да го USB-C Кабел 9ft Андроид Телефонскиот Полнач со Тешки PD Тип C Брзо Полнење Моќ Испорака Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S21 / S20 / S10 / S9 / S8, За Apple Mac Book, i Pad Про.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа