.

.

USB Коцка на Ѕидот Полнач, 2Pack 2.1 НА 5V USB Адаптер за Полнење Тули Кутија Ѕид Компатибилен Приклучок за iPhone Xs XR SE 8 7 6s Плус Samsung Галакси M31 Премиер M11 M21 A11 A21 A31 A41 LG Stylo 6 5 4 Мот?

USB Коцка на Ѕидот Полнач, 2Pack 2.1 НА 5V USB Адаптер за Полнење Тули Кутија Ѕид Компатибилен Приклучок за iPhone

DEN 244.56
Достапност
Залиха

【Универзална Компатибилност】Овој USB Адаптер за полнење може да биде компатибилен со Samsung Galaxy S20 A20 A11 S10 A10e S9 S8 Плус S7 M51 M31s M31 M21 M11 A01 Јадро, Note 8, 9, 10, табот s2, i Phone 11/11 Pro/11 Pro Max, SE, Xs/Xs Max, Xr, X, 8, 7, 6 Плус, i Pad Воздух 2/Мини 3 4, Motorola, Z2, Z Сила, LG V20, V30, Г-7, G6, G5, Lumia 950 XL, Google Пиксели 3/2 XL, Bluetooth Звучници, и повеќе USB уреди. 【Моќен Полнење】Jo Houer Двојниот Конектор Приклучок вкупно излез 2.1 Засилувачи, текст применливи за 110-240 V во светот напон.Dual USB Порта излез ви овозможува да ја полните 2 паметни телефони или таблет уреди во исто време.Исто така, може да служи како usb адаптер. 【Одличен Дизајн】Овие Паметен Полнач за Телефон се со најновите дизајн, анти-нула и анти-слајд карактеристики; солидна PC школка има добра капка-отпорни функција.Компактен, лесен и пренослив, удобен зафат, погоден за дома, на патување, канцеларија, и бизнис патување.Со нашите адаптер, не треба да се грижите за бучава кога ќе го користите. 【Безбедно 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори да ви ефикасно како е можно поскоро.Jo Houer 2 USB Полнач за Блок е компатибилен со повеќето USB уреди.Спецификација : Боја : Бела+Black Size : 1.34*1.34*2.15 инч(вклучуваат prongs) Материјал : Еко - Пријателски Пластични надворешната школка USB Излез : Двојна порта USB Влез : AC 100-240 V Излез : DC 5 V/2.1 A (Забелешка : на полнење брзина е 2.1 со еден порт користи.Dual usb порти се користи споделување 2.1 A)Атрактивен Дизајн : 1.USB Приклучоци За Ѕид овозможи полнење 2 уреди истовремено.Можете да ги користите дома или во канцеларија, преку USB кабел, едноставно вклучете го USB кабелот, и приклучете го адаптерот во ѕидот.Тоа навистина може да заштедите време. 2.Со најновите надворешниот изглед, кул шема, го прави полесно да се признае.Можете да го споделите со вашите пријатели или семејството.Тоа е совршен мал подарок.Безбедност уверување : Jo Houer Телефонскиот Адаптер за полнење има систем за заштита од над-полнење, над-струја, andover-греење.Тоа е сертифициран од страна на FCC и CE.Тоа е безбедно да се користи дома и во канцеларија.Компатибилни Уреди : -i Phone 11/11 Pro/ 11 Pro Max / XR / XS/ XS MAX/ X/ 8 Плус 8/ 7 Плус/ 6 S/ 6 S Плус/ 6/ 5;-i Pad Воздух 3 2,i Pad Про 12.9' 10.5' 9.7', Мини 2/3/4/5;-i Pod Touch 7/6/5/4-та генерација, i Pod Nano 7/6, i Pod Shuffle -Samsung Галакси S20 S10 S10 E 10+ S9 S8 S7 работ S6 Работ S5 S3 S4, Note 10/9/8/5/4, Галакси Јазиче S Табот На, итн.Samsung таблети;-LG V40 Thin Q V35 V30 V20 G8 Г-7 G6 G5 G4 G3, LG Stylo 5 4 3 2;-Google Пиксели 4 XL 3а 3 XL , Nexus 7 9, Nexus 6 6 P 5 5 X 4-Microsoft Surface, Површина Про -Motorola, Blackberry, One Plus, Sony, HTC, PS4, Xiaomi, Huawei и Повеќе Мобилни телефони, Таблети.-Камерата, Е-книга Читателите, Bluetooth Звучници, MP4 Плеери, Моќ Банка и повеќе USB Уреди.Пакетот Вклучува : 2 Пакет Двојна USB Ѕид Полначот Pack Product Гаранција : Ние нудиме на 24 месеци Гаранција за сите полначи и 24 часа пријателски услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Color:
White+Black
Size:
1.34*1.34*2.15inch(include prongs)
Material:
Eco- Friendly Plastic outer shell
USB Output:
Dual port USB
Input:
AC 100-240V
Output:
DC 5V/2.1A
(Note:
the charging speed is 2.1A with one port used. Dual usb ports used share 2.1A)
Attractive Design:
1.USB Plugs For Wall allow charging 2 devices simultaneously. You can use it at home or :
in the office via USB cable connection, simply plug in the USB cable, and plug the adapter :
into the wall. It can really save your time. :
2.With newest outward appearance, cool pattern, makes it easier to recognize. :
You can share it with your friend or family. It’s a perfect little gift. :
Safety assurance:
JoHouer’s Phone Charger Adapter has protection system against over-charging, over-current, and :
over-heating. It is certified by FCC and CE. It’s safe to use it at home and office. :
Compatible Devices:
-iPhone 11/11Pro/ 11Pro Max / XR / XS/ XS MAX/ X/ 8 Plus 8/ 7 Plus/ 6S/ 6S Plus/ 6/ 5; :
-iPad Air 3 2,iPad Pro 12.9’ 10.5’ 9.7’, Mini 2/3/4/5; :
-iPod Touch 7th/6th/5th/4th gen, iPod Nano 7th/6th, iPod Shuffle :
-Samsung Galaxy S20 S10 S10E 10+ S9 S8 S7 edge S6 Edge S5 S4 S3, Note 10/9/8/5/4, :
Galaxy Tab S Tab A, etc. Samsung tablets; :
-LG V40 ThinQ V35 V30 V20 G8 G7 G6 G5 G4 G3, LG Stylo 5 4 3 2; :
-Google Pixel 4 XL 3a 3 XL , Nexus 7 9, Nexus 6 6P 5 5X 4 :
-Microsoft Surface, Surface Pro :
-Motorola, Blackberry, OnePlus, Sony, HTC, PS4, Xiaomi, Huawei and More Mobile Phone, Tablets. :
-Camera, E-book Readers, Bluetooth Speaker, MP4 Players, Power Bank and more USB Devices. :
Package Include:
2 Pack Dual USB Wall Charger Pack :
Product Warranty:
We offer 24-month Warranty for all chargers and 24 hours friendly customer service. :

Подобро ви се допаѓа