.

.

2Pack 20W USB C Брз Полнач Блок USB C Тули Брзо Полнење Тип C Адаптер за полнење Компатибилен за iPhone 13 12 Про Max 11 Про Xs Samsung Галакси S21 Ултра 5G S20 FE S10 Google Пиксели 6 Про 5 4 XL 4а-5G

2Pack 20W USB C Брз Полнач Блок USB C Тули Брзо Полнење Тип C Адаптер за полнење Компатибилен за iPhone 13 12 Про

DEN 407.52
Достапност
Залиха

【Широко Компатибилен】Овој 20 Вати USB C Полнач е компатибилен со i Phone 13 Про Max 12 Про Max 12 мини 11 Про Max X XS XR 8 Плус, Samsung Галакси S21 Ултра 4 G S21+ S20+ S20 Ултра S10 Забелешка 10 Плус Белешка 20 Ултра Z Fold3 5g, Мото G 5 G Плус G Брзо/Pro/Перо/Моќ G9 Моќ/Плус/Игра G8 Моќ, Google Пиксели 6 Про 5 A 4А-5 G 5 4 3А XL, One Plus Nord N100, LG Сомот V60 Thin Q 5 G UW V50 V40 G8 Г-7 Работа.Компатибилен со било USB-C овозможено уреди што поддржуваат 20w брзо полнење. 【20 W High-Speed Полнач за Телефон C Тип】Max 20 W излезна може да го полните вашиот i Phone 8 и подоцна модел до 50% за само 30 минути. 3x побрзо отколку со стандарден USB полнач.Како на батеријата се добива и до 80, обвинувајќи го успорува да им даде на батеријата време да се излади и да се спречи батеријата од кршење.Совршен PD полнач за новиот i Phone 13. 【Ултра Компактен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори да ви ефикасно како е можно поскоро.Jo Houer 2 Пакување од 20w USB-C Адаптер за i Phone 13 Про Max USB C Коцка на Ѕидот Charger Jo Houer 20 W USB C Адаптер однесува PD 3.0 спецификација за полнење, што значи дека може да се широко се компатибилни со повеќе модели на телефони за брзо полнење, а тоа е, исто така, назад-компатибилен со PD 2.0, опширно се обезбеди брзо полнење за уреди.Брзо Charging Charge i Phone 13 и најнов модел со 50% во само 30mins.Specifications Input : AC 100-240 V, 50/60 Hz 0.5 AOutput : DC5 V=3А, 9 V=2.22 А, 12 V=1.67 AMaterial : PC огноотпорни material Compatible Уреди(Не се вклучуваат било кабел)Овој Тип C Кутија може да работи како iphone 13 полначот block For i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/12/12 Pro/12 Про Max/12 мини/11/11 Pro/11 Про Max/SE 2020 ГОДИНА/X/XS/XR/8 Плус;За i Pad Про 10.5"/i Pad Air3 10.5"/i Pad Mini 5 7.9", а подоцна models For i Pad Про 12.9" Генералот 4 / 3 (2020/2018), i Pad Про 11" Генералот 2 / 1;За Samsung Галакси S21 Ултра 5 G/S20 FE 5 G/S20 Плус/S10 Плус/S9 Плус/S8 Плус/Забелешка 10/9/8/7;За Google Пиксели 5 A 5 G/5/4А-5 G/4/3А/3А XL/3/3 XL/2/2 XL;За Sony Xperia 5 II/1 II/10 II/XZ2/XZ1/XZ Премија/L4/L3;За LG Крило 5 G/Сомот 5 G UW/V60 Thin Q 5 G UW/V50/V40/G8/Г-7 Работа;За Мото E20 E7i Моќ E7 Моќ G 5 G Плус G Брзо G Pro G Перо G Моќ,За Мото G20 G60 S G60 G40 Фузија G100 G50 5 G G30 G10 G9 G8 Моќ,за полнење За Motorola Работ 20 Лајт Пркоси (2021) Еден 5 G UW Аце Razr 5 G Еден Фузија+;И Повеќе USB-C овозможено devices Package Included2 Пакет на Брз Полнач Блок За i Phone 12 Про Max Product Warranty We нудат 24-месечен Гарантен за сите полначи и 24 часа пријателски услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа