.

.

USB C Block Конектор за Брзо Полнење USB C Полначот Тули Кутија Коцка Plug 20W Тип C Адаптер за iPhone 12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини/11 Про Max/SE/11/XR/XS/X/8 Плус,iPad,Samsung Галакси S21 S20 A12

USB C Block Конектор за Брзо Полнење USB C Полначот Тули Кутија Коцка Plug 20W Тип C Адаптер за iPhone 12/12 Pro/12

DEN 327.36
Достапност
Залиха

Безбедност & Преносни : USB C Ѕиден Приклучок Изграден во Smart IC со Мулти Заштита за Вашиот Уред.Секогаш Безбедни Полнење.5 А 20 W Вкупна Излезна Моќност : 20 W Брзо Полнење за i Phone 12.Она Што Ќе Добиете : 2-Пакет Тип C Полнење Блок ( Бела).Уживајте во грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите. 20 W PD USB C / Type C Брз Полнач за i Phone : Наша Моќ Испорака 3.0 технологија работи беспрекорно со речиси i Phone.За Samsung Брз Полнач Samsung Галакси S21, S21 Ултра, S21 Плус, S20 FE, S20, S20 Ултра, S20 Плус, Имајте на ум 21 20 Ултра 10+ 10 9 8, S10 E, S10 Лајт, S10 5 G, S10 Плус, S9+, S9, S8+, S8, S8 Активни Samsung Галакси A10e, A20, A21, A30, A30s, A40, A42, А50, A50s, A51 5g, A51, A52, A72 5 G, A71, A71 5g, A70, A60, A80, A81, A90, A91 За Google Пиксели Брз Полнач Google Пиксели 6, Пиксели 6 Про, Пиксели 5, Пиксели 4А-5 G, Пиксели 4, Пиксели 4 XL, Пиксели 3А, Пиксели 3 XL, Пиксели 3, Пиксели 2 XL, Пиксели 2, Пиксели XL За LG Брз Полнач LG Stylo 6 5 4 K51 Сомот G9 G8 Г-7 V60 G50 V40 V35 Thin Q V30 V20 G6 G5 За Мото Брз Полнач Motorola Мото G Игра 2021, G9 Игра, G9 Плус, G Моќ, G Перо, G Брзо, G8/Г-7 (Power Play Плус),G6, G6 Плус [Не за G6 се Игра], Х5, X4, Z5.Маска 100 V-240 V влезен напон се најдобри usb c адаптер за полнење за дом, канцеларија и патување.USB C 20 W Моќ Испорака Конектор Приклучок за Брзо Полнење за i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 Мини, SE (2020), 11, 11 Про, Про 11 Max, XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Плус, i Pad Pro/Мини/Воздух, Samsung Галакси S21/S21 Ултра/S21 Плус/S20 FE/S20/Белешка 20 Ултра Z Флип 3 A02 S A12 A32 A42 A52 A72 A11 A21 A51 A71 A10 E A20 А50 A70 S10 E S10 S9 S8 Плус, Google Пиксели 6 Про 6 5 4 4а-3 3а 2 XL, LG K51,Сомот, Stylo 6/5/4 G8 Г-7 V60 V50 Thin Q, Мото G Игра, G Моќ, G Перо, G9 G8 Г-7 Z4.Помалку време waitting да се, повеќе време да ужива Компатибилност За i Phone Брз Полнач за i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 Мини, SE(2020), 11, 11 Про, Про 11 Max, XE, XS, XS Max, X, 8, 8 Плус За i Pad Брз Полнач i Pad Про 12.Дизајниран со 20 W излез да совршен натпревар max текст на i Phone 12 Брзо полнење на новиот i Phone 12 и i Phone 8 подоцна модели до 50% за само 30% минути Не само PD Бесплатно, Но исто Така и Сите Брзо Полнење Овој usb c брзо полначот не е само complys со PD брзо полнење протокол, но, исто така, complys со сите брзо полнење протоколи, како што се КК 4.5 инчен што е USB В порта. 20 W USB В Ѕид Полнач за i Phone Моќ Испорака USB C Брз Полнач Текст : AC 100–240 V 50/60 Hz USB-C Output (Сила на Испорака 3.Чувајте ги вашите уреди моќни и се наплаќа fastly.Максимална излезна моќност 20 W може брзо полнење на новиот i Phone 12 и i Phone 8 подоцна модели до 50% за само 30 минути.9" 3-та Генерација (2018), i Pad Про 11" 4та Генерација (2020), i Pad Про 11" 3-та Генерација (2018),Новиот i Pad Воздухот 4 10.9" 4та Генерација (2020), i Pad Про 12. USB-C PD Приклучокот на Полначот, направени за брзо полнење на новиот i Phone 12 Серија.0 и Samsung AFC, нудат супер брзо полнење за Samsung Galaxy телефони, Google Пиксели телефони, LG, Мото и повеќе.Компактен, лесен и пренослив, лесен за носење и чување.Од Над-струја, во Текот-греење, во Текот-напон, Кратки-коло.0, Samsung AFC итн. 75% Побрзо отколку со стандарден ѕид адаптер за полнење, ова 20 W usb c адаптер обезбедување супер брзо полнење брзина за вашиот i Phone ви помогне да уживате во вашиот интелигентен живот.Поддршка на Сите за Брзо Полнење Протоколи : Овој usb c полначот блок не само поддршка PD брзо полнење, но исто така и поддршка за Брзо Полнење 4.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа