.

.

Enerhu Дрвени Резбани Applique Круг Мебел Агол Onlay Ѕид Unpainted за Дома Декор #2 Дијаметар од 5.9 Инчи

Enerhu Дрвени Резбани Applique Круг Мебел Агол Onlay Ѕид Unpainted за Дома Декор 2 Дијаметар од 5.9 Инчи

DEN 179.76
Достапност
Залиха

✿ ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Дрвени Резбани Applique * 1pc (Само).Димензии : Дијаметар==5.91 инчен/15 см, ве молиме видете ја сликата како детал. ✿ МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум дрвен материјал, исклучителна единствено еднострана резба модели, убаво и елегантно, класичен но стилски, трајни дрвени резбани applique. ✿ ФЛЕКСИБИЛНИ : Дрвени applique е дрвен декор, па тоа бои лесно и може да се сликам со вашата омилена боја на болка, креативни и лесен за употреба. ✿ СОВРЕМЕНИТЕ : дрвени applique е комбинација на Кинески и Западна култура, таа целосно се одразува на убавината на комбинирана култури. ✿ ПРИЛИКИ : Нашите дрво врежан applique може да се користи за дома декор, може да се лепат на ѕидот, врати, мебел, кабинети, шкафови, прозорци и други област.Боја : #2.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа