.

.

Дрвени Крстови Ѕид Монтирани Католичката Солидна Крстот Вера Идеален Подарок или Украс за Домот Погоден за Лица Медитација

Дрвени Крстови Ѕид Монтирани Католичката Солидна Крстот Вера Идеален Подарок или Украс за Домот Погоден за Лица

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Употреба : Ова е совршен за додавање на декоративни допре до секоја соба е оркестарот.Тоа одговараат за вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или кујна со верските селски шарм.Придобивки : Тие функција современ стил, давајќи стилски дизајн со остри рабови.Оваа шармантна ѕид оркестарот ќе додадете контакт на топлина за било décor.Најдобрите Подароци : Тоа може да биде дадена како подарок за роднини и пријатели, што претставува вера и благослов.Материјал : Изработени од дрвен материјал, се повеќе издржливи.И тоа лесно може да се закачи на ѕид со мала дупка на грбот на крстот.Димензија : Постојат два вида А, Б да се избере, големината е 18x3x26cm и Б is16x2x28cm.Материјал : Изработени од дрвен материјал, се повеќе издржливи.Ѕидот Монтирани : Таа лесно може да се закачи на ѕид со мала дупка на грбот на крстот.Дома Декорација : Тоа ќе се промени атмосферата на вашиот дом.Оние кои влегуваат ќе се знае за вашата љубов за Исус Христос.Повод : Тоа одговараат за вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или кујна со верските селски шарм.Најдобрите Подароци : Тоа може да биде дадена како подарок за роднини и пријатели, што претставува вера и благослов.Карактеристики : Материјал : wooden Color : кајсија, black Types : А, BTypes големина : за 18x3x26cm Types Б големина : за 16x2x28cm Package се вклучени : 1pc x дрвени crosses Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа