.

.

Верски Подароци Крштевањето Крст, Розова Моли Бебе Девојка Ѕид Виси Декорација Подарок, 6 Инчи

Верски Подароци Крштевањето Крст, Розова Моли Бебе Девојка Ѕид Виси Декорација Подарок, 6 Инчи

DEN 237.12
Достапност
Залиха

Украсениот Пластика - 6" H. Користи : Дома или бебе соба Декорација.Го прави голем дар!!.Произведен од страна на Католичката сопственост и управувани од компанијата со наследство, богата со традиција и заложба за понуда на најдобрите во изборот на верски производи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа