.

.

Allway Алатки Мека Широк Зафат Се Справи Со Месинг Жица Stripper Четка

Allway Алатки Мека Широк Зафат Се Справи Со Месинг Жица Stripper Четка

DEN 165.36
Достапност
Залиха

Мек зафат месинг жица stripper четка има широк справи.Тоа е растворувач доказ четка се користи за да burnish мек метал.Тоа карактеристики ленти боја од метал со scraper крајот.Чисти велур и лемење.Четка главата мерки за 7-Инчен должина од 1-1/4-Инчен ширина во големина.Боја : 1 Пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа