.

.

Квалитетот Избор Ибупрофен 200mg. Таблета 500-Број На Пластични Шишиња

Квалитетот Избор Ибупрофен 200mg. Таблета 500-Број На Пластични Шишиња

DEN 820.80
DEN 768.00
Достапност
Залиха

Пакување од 500 брои.За привремено олеснување на помали болки и болки поради артритис, главоболки, backache, настинка и повеќе.Споредете да активната состојка во Advil.Погоден за мускулни болки, менструални грчеви, забоболка и привремено го намалува високата температура.Квалитетот Избор Ибупрофен 200mg.не рецепт сила таблета за болка знаците и треска редуктор.Вредност На Големината.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа