.

.

Advil Децата Суспензија Шеќер Слободни, Боја на Слободни, Бери 4 оз (Пакување од 2)

Advil Децата Суспензија Шеќер Слободни, Боја на Слободни, Бери 4 оз (Пакување од 2)

DEN 382.08
Достапност
Залиха

Долготрајни-до 8 часа.Ублажува болки и болки.Боја-бесплатно формула за помалку неред и лесно дозирање.Децата Advil Суспензија Треска Редуктор/Болка Знаците Бери Вкус на Течност.Ибупрофен 100mg треска редуктор/болка знаците (NSAID) по 5ml.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа