.

.

Наргиле Црево Пролетта Потребно Наргиле Додатоци на 304 Нерѓосувачки Челик Анти-Kinking Извори за Силиконски Наргиле Црево Shisha/Sheesha/водовод/Chicha/Narguile Пушењето Подобрува

Наргиле Црево Пролетта Потребно Наргиле Додатоци на 304 Нерѓосувачки Челик Анти-Kinking Извори за Силиконски Наргиле

DEN 143.76
Достапност
Залиха

304stainless челик.Увезени.Неопходно Наргиле Додатоци : внатрешен дијаметар на пролетта е 18mm,тоа одговара за 17mm или помал дијаметар на цревото .Ја спречува kinking на Наргиле Црево,подобрување на пушењето искуство.Премиум Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик материјал е многу duarable и да изгледа многу убаво.Голема Функција : Дозволи наргиле црево да се наведнуваат во остар агол.Одржува пушењето тече непречено.Лесен за Користење : Оваа пролет е инсталирана надвор од наргиле црево за заштита на силиконски црева, правејќи се дека наргиле водовод е одблокиран и функционира правилно.Она што Ќе Добиете : 5pieces наргиле црево извори и 100% ризик, купување ,30-ден без причина пари гаранција за враќање на,24 часа на интернет услуга. 304 од не ' рѓосувачки Челик Материјал Анти-Kinking Извори за Наргиле Црево Стоп на цревото kinking.Внатрешен дијаметар на пролетта е 18mm,тоа одговара за 17mm или помал дијаметар на цревото.Ја спречува kinking на Наргиле Црево.Овозможи наргиле црево да се наведнуваат во остар агол,одржува пушењето проток smoothly Made од нерѓосувачки челик Должина 100 MM,со Дијаметар од 18 MMPackage : 5 PCS по пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа