.

.

Наргиле Фолија Перфоратор - Пушење Наргиле Huka Shisha Фолија Дупка Покер Перфоратор Sheesha Narguile Nargila Фолија Дупка Перфоратор Алатка За&Практична Наргиле Додатоци (Случае?

Наргиле Фолија Перфоратор - Пушење Наргиле Huka Shisha Фолија Дупка Покер Перфоратор Sheesha Narguile Nargila Фолија

DEN 131.76
Достапност
Залиха

пластични+метал.Увезени.Издржливи pokers со здрав справи и елегантен дизајн.Оваа фолија перфоратор е практична алатка за брзо и лесно удирање дупка.Најдобро е да се создаде совршен дупки за фолија која ја покрива наргиле главата и заштеда на време.Тоа е практична наргиле додатоци.Сите вкус на тутун ќе горат во исто време, бидејќи на геометриски дупки.Дијаметар : 2.2"; висина : 1.6" со Рачка.Пакет дојде со 2pcs наргиле фолија дупка перфоратор,добар подарок за љубител на пушењето наргиле.Дали ви се трка да се најдат стари чепкалки за заби, остри моливи, игли за шиење или друга случаен објекти пред секој од вашите наргиле сесии?Дозволете ни да им помогне да го направите вашиот живот во целина многу полесно, ние нудиме pokers кои чинат помалку од big mac.Што чекаш?Оваа покер е-мора да има додаток за секој наргиле пушач.Најдобро е да се создаде совршен дупки за фолија која ја покрива наргиле главата и спаси многу време.Пакет се вклучени : 2*наргиле фолија дупка перфоратор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа