.

.

Клод Giroux Филаделфија Флаери Autographed 2019 Стадион Серија Службен Игра дух пакостник - Autographed NHL Пакови

Клод Giroux Филаделфија Флаери Autographed 2019 Стадион Серија Службен Игра дух пакостник - Autographed NHL Пакови

DEN 2159.76
Достапност
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Пакови.Оваа хокеј дух пакостник е лично рака-потпишана од Клод Giroux.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Клод Giroux сувенири.Филаделфија Флаери сувенири.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа