.

.

Wolverine Mens Walden Долг Ракав Henley

Wolverine Mens Walden Долг Ракав Henley

DEN 671.04
Достапност
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Совршен термички henley да се задржи топло во ладно време.Големите термички ткаенини се направени со помеша предиво овозможува подобро водат наплата, која се противи намалување и го задржува својот облик носат по носат.Вафли поврзана ткаенина дава чувство на топлина и удобност Валани рамената за удобност Рог логото копчиња Извезена од ноктот лого на градите.Совршен термички henley да се задржи топло во ладно време.Големите термички ткаенини се направени со помеша предиво овозможува подобро водат наплата, која се противи намалување и го задржува својот облик носат по носат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа