.

.

Амазон Essentials Мажите е Голем и Висок Кратки Ракави Slub Henley Т-Маица одговара со DXL

Амазон Essentials Мажите е Голем и Висок Кратки Ракави Slub Henley Т-Маица одговара со DXL

DEN 429.60
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Овој краток ракав henley во лесни slub памук обезбедува чиста, buttoned-up изгледа совршен за секоја прилика.Карактеристики три-копче фуста и raglan ракави.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа