.

.

Амазон Essentials Мажите Редовни-Одговара Кратки Ракави Slub Henley T-Shirt

Амазон Essentials Мажите Редовни-Одговара Кратки Ракави Slub Henley T-Shirt

DEN 240.00
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Лесно преку градите и конусни преку половината.Мека и лесна џерси slub памук.Копче-пред затворање.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа