.

.

NITAGUT Mens Мода Обичните Пред Фуста Основниот Долг/Краток Ракав Henley Маици

NITAGUT Mens Мода Обичните Пред Фуста Основниот Долг/Краток Ракав Henley Маици

DEN 575.76
Достапност
Залиха

95% Памук, 5% Spandex.Не Кајгана.Fit - Тенок / Сит Се Вклопуваат.НИ големина.Модел во големина М. Модел на информации(Висина : 185cm,Тежина : 183 Ib,градите : 102cm).Меки и удобни Долг ракав Henley маици,Тенок одговара кошули,Три копчиња Dsign,мека на допир за удобен носи, чист памук се чувствува страшно сите денот долго.Удобно и тенок одговара секојдневен носат, одговара за било неформални прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа и слично, совршен подарок за семејства, пријатели и дечко.Рачно перење, Машина за миење.Да, имаме големина!Ние ќе се фокусираме на НАС големина на облека и нудат супериорна услуга, враќање или поврат на располагање доколку постои било каков проблем со него.Удобно и тенок одговара секојдневен носат.Стилски копчето надолу јака,прилагодлив.Можете да го носат на различни начини, како ви се допаѓа.Тенок одговара, основните дизајниран, копчето надолу затворање и уникатен О-вратот маици од различни бои.Оваа кошула може да се носи самостојно или како внатре натпревар објектот за да одговара на вашата јакна.Има различни бои, кои може да се меша со стилски тексас шорцеви или неформални панталони за дневен изглед.Многу бои за да го изберете.Мека, Еластичен Ткаенина - се Чувствуваат удобно во секој момент.Удобно и тенок одговара секојдневен носат, одговара за било неформални прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа и слично, совршен подарок за семејства, пријатели и дечко.Модерен 3-копчиња Дизајн - Unbotton како што треба и да бараат повеќе машки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа