.

.

На Следното Ниво Mens Triblend Долги Ракави Henley (6072)

На Следното Ниво Mens Triblend Долги Ракави Henley (6072)

DEN 394.56
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 4.3 мл., 50/25/25 поли/чешлани прстен-откачи памук/rayon.Копче затворање.Директно hemmed ракави и кошула дното.Обоена за да одговара на копчиња.Raglan ракави.Ткаенина Laundered.Синтетички.Ткаенина Laundered; Raglan ракави; Обоена за да одговара на копчиња; Директно hemmed ракави и кошула дното.; Sideseamed.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа