.

.

Wolverine Mens Walden Долг Ракав Henley

Wolverine Mens Walden Долг Ракав Henley

DEN 671.04
Достапност
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Совршен термички henley да се задржи топло во ладно време.Големите термички ткаенини се направени со помеша предиво овозможува подобро водат наплата, која се противи намалување и го задржува својот облик носат по носат.Вафли поврзана ткаенина дава чувство на топлина и удобност Валани рамената за удобност Рог логото копчиња Извезена од ноктот лого на градите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа