.

.

Амазон Бренд - Goodthreads Мажите Памук Кратки Ракави Henley

Амазон Бренд - Goodthreads Мажите Памук Кратки Ракави Henley

DEN 252.24
Достапност
Залиха

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Совршен за раслојување, овој класичен краток ракав памук henley е удобно како што е стилски.Три-копче затворање.Во Goodthreads, ние сме на мисија да се создаде неверојатна облека направена со нега.Еден бренд - Совршени за раслојување, овој класичен краток ракав памук henley е удобно како што е стилски Goodthreads' колекција на машка облека направена со нега зема носат-насекаде облека за да на следното ниво.Се создаде може да не-мис спарувања со долги и кратки ракави копчето надолу кошули во стандардни и тенок одговара, плус chino панталони и шорцеви направени од брчка-бесплатни не-железо ткаенина.Со овие класици-и Т-маици, поло маици, и outerwear да се коло од вашиот изглед-Goodthreads е вашиот одат-да за гардероба staples со стилот што го сакате.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа