.

.

Домашно милениче се Подигнат Прилагодливи Цртан филм Пчела Форма Lint Крпа домашно Милениче Мачка Зајакот се Подигнат со Влечење Одење Јаже (М)

Домашно милениче се Подигнат Прилагодливи Цртан филм Пчела Форма Lint Крпа домашно Милениче Мачка Зајакот се Подигнат

DEN 335.76
Достапност
Залиха

【Апликација】Нашите миленичиња поводник е дизајниран за мали миленичиња, погоден за зајаци, puppies и мачки. 【Апликација】Нашите миленичиња поводник е дизајниран за мали миленичиња, погоден за зајаци, puppies и мачки. 【Пет здрави Подигнат】Нашите миленичиња поводник е многу лесен за контрола на домашно милениче активности кога се случува надвор да се спречи миленици од добивање на изгубени и да се обезбеди healthyty. 【Прилагодливи】Нашите миленичиња поводник усвојува на прилагодливи рака дизајн, кој може да се прилагоди според големината на вашето домашно милениче и е лесен за користење. 【Апликација】Нашите миленичиња поводник е дизајниран за мали миленичиња, погоден за зајаци, puppies и мачки. 【Гаранција за квалитет】Квалитет проверки строго во секој дел du на изработка.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе биде многу среќен да одговори на прашањата и да ги решат проблемите за вас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Lint Крпа Погоден за : Зајакот, Мало Куче, Мачка Големина : S, M, L (изборен) Големина на Табела : Прибл.Големина на Вратот Обемот (cm/in) Биста Обемот (cm/in) S 26~31cm / 10.2~12.2 во 26~32cm / 10.2~12.6 во 29 М~33cm / 11.4~13in 29~37cm / 11.4~14.6 во L 30~34cm / 11.8~13.4 во 34~44cm / 13.4~17.3 во Пакет листа : 1 * Темперамент 1 * домашно Милениче Влечење Јаже Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 3. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не болат пред орде.

Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
Lint Cloth
Suitable for:
Rabbit, Small Dog, Cat
Size:
S, M, L (optional)
Size Chart:
Approx.
Size  Neck Circumference (cm/in)  Bust Circumference (cm/in)  S  26~31cm / 10.2~12.2in  26~32cm / 10.2~12.6in  M  29~33cm / 11.4~13in  29~37cm / 11.4~14.6in  L  30~34cm / 11.8~13.4in  34~44cm / 13.4~17.3in  :
Package list:
1 * Harness :
1 * Pet Pulling Rope :
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. 3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before orde. :

Подобро ви се допаѓа