.

.

EPLAZA Деца Leashes Був-Како Ранци со Анти Изгубени Зглоб Линк Wristband за 1.5 до 3 Години Деца Девојчиња Момчиња Безбедност (Був Роуз)

EPLAZA Деца Leashes Був-Како Ранци со Анти Изгубени Зглоб Линк Wristband за 1.5 до 3 Години Деца Девојчиња Момчиња

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Суровини : торба е направен на рафинирани полиестер поставата и најлон ткаенина, endowing со мекост, леснотија и издржливост.На конектори помеѓу темперамент и поводник/зглоб линк се од нерѓосувачки тешки-должност клипови и Г-прстени, што го прави побезбеден и посигурен.Дебела и со можност да биде продолжен врвка за околу врската е направен од нерѓосувачки челик жица завиткан со безопасни СТП, и тоа може да водат до 6,5 метри.На wristbands на двете страни на линкот синџир се вградени со сунѓер, што го прави удобен за носење.Симпатична Дизајн : да се Има прв око на оваа подигнат мини-торба, ќе биде маѓепсана од страна на својата убава појава, која може да се був-како.Освен да биде симпатична и слатка, оваа торба е исто така многу корисни.Торба, исто така, има доволно простор за да се одржи некои мали предмети како играчки, молив box, итн.Само купите на вашата сакана!Тие ќе се здроби на него и го носат секој ден. 4 Начини да го Користите : ⑴ Дете може да се носат како ранец. ⑵ Само да се стави на помали wristband околу вашиот малку душо е зглобовите да се водат две заедно. ⑶ Був ранец + зглоб линк. ⑷ Був ранец + поводник.Со овој ранец со врвка за околу поводник, вие не мора да се грижите дека љубопитни дете ќе талкаат изгубени.Мир на Умот : Дали сте шопинг, патување, одење, може да ја користите оваа безбедноста темперамент.Тоа не само што може да им овозможи на вашето дете да се истражуваат светот безбедно, но, исто така, се ослободат рамената и рацете и олеснување на вашиот страв и анксиозност.Со ова сигурен мини-торба опремени со врвка за околу врската, вие никогаш не ќе мора да се грижите за вашиот љубопитни бебе лута наоколу, за секогаш може да се задржи во него или неа блиску до вас, но во исто време да му даде или нејзиниот доволно слобода и простор.Димензии Информации : Овој безбедност торба е посебно направен за бебе години на возраст од 1,5 до 3 години.Со прилагодливи дизајн, таа може да се вклопи во повеќето момчиња и девојчиња во рамките на оваа возраст опсег.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа