.

.

Vivere Двојно Бразилецот Hammock, Ретро

Vivere Двојно Бразилецот Hammock, Ретро

DEN 1199.28
Достапност
Залиха

Дизајниран за два, дише 100% памук Ткаенини од овој hammock прави релаксација напор.Сега со поголем hammock кревет, мерење 94" x 63" За максимална удобност.Збира во една компактна големина така патуваат со hammock е полесно од било кога.Достапни во различни бои и стилови за да одговараат на вашите лични желби.Accommodates две возрасни лица, за вкупен капацитет од £ 450.Боја : Ретро | Стил : Двоен Бразилецот Бразилецот Hammocks понуди на крајната форма на удобност и релаксација.Овој Двоен Hammock е цврсто вткаена со висок квалитет на памучна ткаенина за да се спречи бои од трчање.Природен избор за Карибите искуство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа