.

.

Petco Бренд - You & Me Сон и Замав Кадифен Кревет за Ferrets, Избрани

Petco Бренд - You & Me Сон и Замав Кадифен Кревет за Ferrets, Избрани

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Создава пријатна, snuggly светилиште за вашето домашно милениче.Мека постела додава друго ниво на простор за живеење вашето домашно милениче е кафез.Лесно придава на кафез со безбедни пластични клипови.You & Me Сон и Замав Кадифен Кревет За Ferrets, Избрани.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа