.

.

Хрчак Куќа Хрчак Додатоци Мали Животни Криенка Качување Скалило Дрвен Замок се Игра Играчки за Chinchilla Глувчето домашно Милениче

Хрчак Куќа Хрчак Додатоци Мали Животни Криенка Качување Скалило Дрвен Замок се Игра Играчки за Chinchilla Глувчето

DEN 2256.00
Достапност
Залиха

Мали животни се игра играчки обезбедува место за домашни миленици да се искачи, спиење и да игра, која ги задоволува нивните игра инстинкт.Изработени од дрво, на овој мал животните играат играчки е environmently пријателски и здрав.Хрчак куќа е погоден за мали глодари, како што се глувците, Сирискиот хрчаци, џуџе хрчаци, и gerbils.Оваа хрчак куќа со скали, качување тунели,и спални соби, е една прекрасна мала куќа за вашето домашно милениче.Со овој хрчак дрвена куќа, што може да ги задоволи вашето домашно милениче да се направи повеќе вежби и да ги одржувате здрави.Description Hamster куќа обезбеди безбедно пристаниште за вашиот мал животните.Тоа е забавно гнездење и почивалиште, направени со пет безбедно материјали, ги ублажува досада и се зголемува ниво на активност.Вашите мали домашни миленичиња може да спие, си играат, вежбање тука, помага во намалување на нивната осаменост и досада.Features Hamster куќа-Боја : Како што е прикажано. -Материјал : Дрво.-Големина : 40x25x18 см/15.75x9.84x7.09 инч.Погоден за мали глодари, како што се глувците, Сирискиот хрчаци, џуџе хрчаци, и gerbils.Пакет Including1 * Хрчак Куќа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа