.

.

NCAA Држава Орегон Beavers Гуми Маска

NCAA Држава Орегон Beavers Гуми Маска

DEN 1156.80
Достапност
Залиха

42" Табела Висина - 36" Круг на врвот.Времето отпорни & влага доказ - запечатени површината и рабовите заедно со композитни внатрешни мешавина елиминира вода или влага пенетрација.Дамка, нула, топлина, & горат отпорни - impermeable против corrosives, лепливи материи, гребење од метални садови или прибор за јадење, па дури и палењето Цигара нема да го оштети овој врвот!.Минимална одржување - едноставно бришење со влажна крпа или благ детергент за чистење мензи.Цинк во прав обложени база - се грижи години на брилијантен заврши - прилагодливи levelers за сите површини.Направени се од највисок квалитет, комерцијални Винил достапни.Логото е да се примени користејќи Чекор-по-Чекор Екран Печатење процес за исклучителни детали.Гуми Покритие е направено со рака, а не од машина.Официјално Лиценцирани.Направен во САД.Оваа Држава Орегон гуми маска од Холандија Опфаќа е рачно направени во САД.Најдобрите, комерцијални одделение винил и УВ отпорни бои се користат за да се обезбеди извонредна издржливост на директна изложеност на сонце.Овие маски се направени да нарачате за точно одговара на вашите специфични гуми големина.Овој производ е Официјално Лиценцирани.Поддршка на вашиот тим во вкупно стил со помош на Холандија Опфаќа!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа