.

.

Астро Пневматски Алатка 3018 3.5 Дигитални Гуми Inflator со Црево

Астро Пневматски Алатка 3018 3.5 Дигитални Гуми Inflator со Црево

DEN 1535.28
Достапност
Залиха

Нова двојна AAA батерија напојува дизајн. 4 X животот на батеријата и поедноставен батеријата.Нови 21" од не ' Рѓосувачки плетенка црево за зголемување на издржливост.Максимална точност и 0.1 psi резолуција за употреба со TPMS (Гуми Притисок Систем за Следење).Прикажува КГ, PSI или БАР мерење.Големи се соочуваат со позадинско осветлување на LCD дигитален прочитате-out.Единица прекриени со гума ракав за дополнителна удобност и трајност.Две позицијата на менувачот. 1 позиција deflates, 2-ри позиција се надува.Лесна Промена На Чак Систем.Работи на со азот системи и CO₂.Батериите Се Вклучени.Големина : 3018.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа