.

.

Островот Хопер Спортски & Хопс Рекреативни Деца Отскокнување Куќа со Кошаркарското игралиште, Фудбалски Терен, Безбол & Фудбал Фрли Игра и Голема повторно да се спр

Островот Хопер Спортски & Хопс Рекреативни Деца Отскокнување Куќа со Кошаркарското игралиште, Фудбалски Терен,

DEN 1360.80
Достапност
Залиха

Островот Хопер Спортски & Хопс е рекреативни отскокнување куќа што му ја дава на вашите деца 5 спортски активности и игри како фудбал, топката pitching, фудбал фрлање, слем dunking и само старите добри модни бие.Има фудбал пука надвор, пракса pitching или имаат слем забивање натпревар или игра на КОЊ со кошарка карики на секој крај.Ова испитување куќа е децата лица чекаат да се случи.Карактеристики : Фудбал Шут, Кошарка Обрачот, Безбол Фрли, и Фудбалски Фрли / Max Оптоварување : 500 кг или 5 Деца / Бои : Зелена, Кафеава, и Природните / Ексклузивни Островот Бункер "Природа Право" рекреативни отскокнување куќа колекција.Дизајниран од страна на мајки за естетски префинета играчка во нивниот двор.Производ Димензии : Големи 12'x12' Скок Кат со Проширена Влез Слајд.Надуени : 15'L x 12'W x 8'H.Кутија Вклучува : 5.5 А 680 W Компресор, Удели, Складирање Торба, 2 Топки, & Поправка Kit (без лепак).Индустрии најдобар 3-ГОДИНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА.Островот Хопер производи се направени за да трае.Кога велиме "задоволство гарантира" што значи тоа. 30 дена бесплатен политика на враќање.Американската компанија основана во 1991 година и е горд во одлична на побарувачката на услуги на клиентите со седиште надвор од Калифорнија.За да ги видите нашите видеа на You Tube - пребарување Островот Хопер производи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа