.

.

#63T Сина Аспарагус Производство на Гума Бендови 1lb Торба

63T Сина Аспарагус Производство на Гума Бендови 1lb Торба

DEN 286.80
Достапност
Залиха

Производство на Аспарагус Бенд Спакувани во 1lb Торба.Avaiable во Сина боја.Се користи за Аспарагус и Други Производство, но исто така multipurposed.Сите наши бендови се достапни во различни големини и бои.Над 365 големини за да изберете форма.Ние ги користиме сите природни гума ви даваат највисок во затегнувачка цврстина и се смета за lb. #63 гума бендови имаат околу 425 компјутери по 1lb торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа