.

.

Ѕидот Куки, 10Pcs Грб Куки Хардвер Тешки Куки за Бесење Палта Двоен Не Рѓа Црна Куки Ѕид Монтирани со Завртки за Скролување, Крпа, Кеси, Куп, Шапка

Ѕидот Куки, 10Pcs Грб Куки Хардвер Тешки Куки за Бесење Палта Двоен Не Рѓа Црна Куки Ѕид Монтирани со Завртки за

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Високо Квалитетен Материјал - Овие црно палто куките се направени од добар квалитет цинк умре-фрлија материјал, тешко и издржливи, тоа лесно може да се одржи до 35 кг на телесната тежина.Dual Куки Дизајн - Овој класичен двојно кука дизајн, може да се широко поддршка грб, шамија, чадор, торба, крпа, клуч, шапка, купот.Тоа е добар начин за чување на вашиот простор.Големина : облека кука димензија е 91 x 65 mm/3.6 x 2.6 инчи, завртки се 19 мм долго и 3 mm во завртка глава дијаметар.Лесен за Инсталација - На грб куки лесно се монтира во цврсто дрво или дрво studs, можете да го користите на шрафовите за монтирање куки директно да плакари или врати.Пакетот Вклучува : 10pcs грб куки , 20pcs завртки. 10 Парчиња Црн Капут Куки Хардвер Тешки Куки за Бесење Палта Двоен Не Рѓа Куки Ѕид Монтирани со 20 Завртки за Скролување, Крпа, Кеси, Шамија, Куп, Капа Високо Квалитетни Материјали - Овие црно палто куките се направени од добар квалитет цинк умре-фрлија материјал, завртки се изработени од железо, тоа лесно може да се одржи до 35 кг на телесната тежина.Тешко и издржливи.Dual Куки Дизајн - Овој класичен ѕид монтирани двојно кука дизајн, може да се широко поддршка грб, шамија, чадор, торба, крпа, клуч, шапка, купот, како и Божиќ чорапи и Божиќ венец.Овие двојно куки е добар начин да ги зачувате вашите простор Големина : облека кука димензија е 91 x 65 mm/3.6 x 2.6 инчи, завртки се 19 мм долго и 3 mm во завртка глава дијаметар, лесен за инсталација Лесно да се Инсталира - На грб куки лесно се монтира во цврсто дрво или дрво studs, можете да го користите на шрафовите за монтирање куки директно да плакари или врати.Пакетот Вклучува : Овој пакет вклучува 10 парчиња на двојно prong куки со 20 парчиња на завртки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа