.

.

Лепило Градник, Градите Лифт Лента Силикони На Градите Pasties

Лепило Градник, Градите Лифт Лента Силикони На Градите Pasties

DEN 237.36
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Повлекување На затворање. 2019 НАЈНОВИТЕ ЛИВЧИЊА PASTIE : најновите petal pasties дојде со лепило градите лифт лента која се направи вашите гради инстант лифт и фирма.Постојат два големина на располагање, 3.35"дијаметар(костуми за A/B Чаша) и 4"дијаметар(костуми за C/D Чаша).Во споредба со оригиналниот 2.8"дијаметар, надградена женска nippleless опфаќа се доволно големи за да се обезбеди подобра покриеност на вашата градите.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАШ ПРИОРИТЕТ!Ние се врати до градите лифт сет со 100% пари гаранција за враќање.БЕЗБЕДНОСТ И се НОСАТ ВО ЛЕСНОТИЈАТА : Направен од медицински одделение силиконскипротивалергиски Сува во сенка, да не се изложуваат на Сонце.Изложеност може да ја намали stickiness на силиконски; Пот и висока температура може да влијае на stickiness на силика гел.На nippleless опфаќа не може да обезбеди доволно адхезија и поддршка за поголеми гради (ДД-купот или поголеми).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа