.

.

Генерички Глупак Лента - Кафеава, рак на Дојка Лента за Жени со Големи Гради, Темно Градите Лифт им Помогнам на Лента, Расцеп & Невидлив Градник Боб Лента за Тешки Bobs,

Генерички Глупак Лента - Кафеава, рак на Дојка Лента за Жени со Големи Гради, Темно Градите Лифт им Помогнам на

DEN 238.80
Достапност
Залиха

✅ Инстант Глупак Работа - Градите лифт лента е повеќе од само градник алтернатива, оваа boobytape за големи гради нуди целосна поддршка и упориште и турка до вашите гради.Добиете лифт, од страна на глупак, и расцеп дека без градник на пазарот може да се обезбедат - веднаш. ✅ Брадавица Опфаќа Вклучени - градите лента за тешки гради, исто така, вклучени 3 пара на брадавица pasties (градите ливчиња). ✅ Свадба Ден од Суштинско значење - На градник лента лифт за големи гради seemlessly се вклопува во рамките на вашата свадба се облекуваат за вашиот голем ден и ќе се одржи во место за целиот ден/ноќ. ✅ Нема Повеќе Покажува Градник Ремени - лепило боб лента добива ослободи од потребата за brastraps покажува преку вашиот фустан или блуза, држете сте bobs во место со ова лепило градник лента. ✅ Ров Леплива Градник - Цицки До Лента дава решение на леплива градник, сега можете да го фрлаат леплива градник, глупак ја заменува потребата да се леплива градник и стил на лента за да одговараат на вашата облека и вашиот boobies!. ✅ Водоотпорен / Sweatproof - градите лента и е водоотпорен, па можете дури и може да се носат под вашиот костим за капење. ✅ Носат Backless Тоа треба да се отстранат внимателно со масло или вода; не отлепвам како завој; да се Отстрани полека, се применуваат повеќе од течни, ако е потребно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа