.

.

Горила Коли Поли Градина Депонија Количка со Челична Рамка и 10 Пневматски Гуми,800-lbs. Капацитет, Сива

Горила Коли Поли Градина Депонија Количка со Челична Рамка и 10 Пневматски Гуми,800-lbs. Капацитет, Сива

DEN 393.60
Достапност
Залиха

Патентирана брзо ослободување депонија функција го прави истовар брзо и лесно.Новиот дизајн на рамка намалува собранието време додека ги нуди подобрена маневрирање и земјата царинење.Издржливи 38-инчен x 20-инчен ' рѓа-доказ поли кревет и 10-инчен пневматски гуми.Поместена 2-во-1 конвертибилна се справи може да се повлече од рака или имиња, што го прави лесно да се повлече до 800-фунти.Сосема нов Горила Коли 800-lb.Капацитет на Поли Депонија Количка е конструиран за да ви помогне да одам на работа.Иновативниот дизајн на рамка намалува собранието време со минимизирање на бројот на компоненти, и нуди исклучителни маневрирање, одлични земјата царинење, и тесна кривина радиус.Патентираната брзо ослободување дампинг систем го прави истовар брзо и лесно, и 800-lb.влечни капацитет значи оваа количка може да се справи со тешка работа.На висока јачина на поли кревет е одржување-бесплатно, лесно да се чисти, и ' рѓа-отпорни да се обезбеди години на сигурен сервис.2-во-1 конвертибилна рачка овозможува количка да се повлече од рака или брзо се менува за hitch за влечење.Креветот димензии мерка 38-инчи од 20-инчи, има вкупна висина на 20.25-инчи и тежи 37.5-фунти.Горила Коли целосна линија на производи ги задоволува потребите на светло должност сопственикот на куќата, како и на комерцијална должност професионално корисник, нудејќи им на коли во широк спектар на големини и тежина капацитети.ново-дизајниран Горила Коли GOR5-COM Поли Градина Депонија Количка со Челична Рамка е лесно да се соберат и идеален за градинарство, земјоделство и други различни do-it-yourself отворено работни места.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа