.

.

Pivo Pod Лајт (Зелено) - Авто функцијата за Следење лица паметен Телефон Планината - Bluetooth Лице & Тело за Следење - Содржина Создавањето за TikTok & Instagram

Pivo Pod Лајт (Зелено) - Авто функцијата за Следење лица паметен Телефон Планината - Bluetooth Лице & Тело за Следење

DEN 1919.76
Достапност
Залиха

ТЕХНИКА и БОЈА : А нане зелена Pod да се донесе свежа и природна атмосфера.Pod Лајт е елегантен дизајн и креативни карактеристики го прават тоа совршено алатка за содржината творци.СЕКОГАШ ВО РАМКА : Напојува од страна на ПИ технологија, Pod Лајт автоматски песни твоето лице и движења на телото, така што може да се следат во сите времиња.Можат слободно да се движат, скокаат и танц како што се молам!.СТРЕС-СЛОБОДЕН КРЕИРАЊЕ : Дали сте танчерка или скејтер, Pivo е подготвена за секоја ситуација.Користете го нашиот изградена-во мемории или се изгради свој, и да уживате во ски-слободно творечко искуство.ОСЛОБОДЕТЕ ја ВАШАТА КРЕАТИВНОСТ : Pod Лајт прави тој начин полесно да се создаде око-фаќање на содржини со 12+ креативни режими за сликање - GIFs, Клон Трага, 360 Движење Timelapse, Мали Планети и повеќе!.МОЌЕН МИНИ POD : Компатибилен со Android и i OS.Удобен Bluetooth конекција и вграден во 500m Ah батеријата.Pivo accesories не се вклучени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа