.

.

Clothlete Кука & Grommet Микрофибер Голф Торба Крпа Pack 2

Clothlete Кука & Grommet Микрофибер Голф Торба Крпа Pack 2

DEN 238.80
Достапност
Залиха

Микрофибер.ЛЕСЕН - На микрофибер вафли-ткаат материјал е лесен и не-обемна, дури и кога е влажна.ЛЕСНО ПРИЛОГ - Секој Крпа има Кука и Grommet лесно да се прикачите на вашиот голф торба.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА & ОБЛИК - пред-укината крпа и оптоварување облик дизајн значи дека крпа е поголем (на крајот) каде што ќе го користите, а помал на врвот (каде што тоа се поврзува со вашата торба), така што не се носи екстра крпа материјал, дека нема да се користи.СУПЕР АБСОРБЕНТА и ЧИСТЕЊЕ - премиум микрофибер вафли вафли ткаат материјал е супер абсорбента, со неверојатна чистење способност.Користете една сува, да ги чисти вашите раце и костец, и да користите друга влажна да се чисти вашиот оптоварување во песна, и шумата.Овие оптоварување облик вафли ткаат микрофибер голф крпи е дизајниран да биде лесен и лесно е прикачена на вашиот голф торба.Секој крпа е изградена со капакот и grommet со едноставна метална кука дека придава на вашата торба.Работната крајот на пешкир е поширока од врвот, така што ќе не носи повеќе крпа отколку што е потребно.На многу абсорбента и лесни микрофибер материјал чисти вашиот клубови, костец и раце, без подигање и одржување на големи остатоци како трева и лисја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа