.

.

Stampendous Ultrafine Сјај-7.0 g/Бисер Turqu

Stampendous Ultrafine Сјај-7.0 g/Бисер Turqu

DEN 458.40
Достапност
Залиха

Големина : 7.0 грама по шише.Бои : Видете подолу за бои.Перат.Ultrafine сјајот во бисерни бои.Секое шише има 7 грама.Одлично за хартија, картон, ткаенини, монистра, и многу други занает проекти.Спакуван во 2-1/8" x 7/8" завртка-топ јасно пластична цевка.Произведено во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа