.

.

E-cowlboy 303-770 Ги Задните Главен Печат Installer Алатка за Ford 4.5 L, 6.0 L & 6.4 L Powerstroke, Заден Печат и Носат Прстен Installer

E-cowlboy 303-770 Ги Задните Главен Печат Installer Алатка за Ford 4.5 L, 6.0 L & 6.4 L Powerstroke, Заден Печат

DEN 2039.76
Достапност
Залиха

АПЛИКАЦИЈА – Одговара за Ford 4.5 L, 6.0 L обложени со црна оксид заврши за отпор да ' рѓа и корозија.Никогаш не грижете се носат или оштетување на алатка!.ДИРЕКТНА ЗАМЕНА Замени ZTSE4515 C ZTSE4515 303-770. Оваа задните главен печат installer алатка прави оваа работа полесно!. 100 ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА Ние сме одговорни за нашите производи и услуги.Ако не сте 100% задоволни со оваа Алатка, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена, гаранција со 1 година гаранција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа