.

.

0.1 ml Лабораторија Пластични 96 Добро ТЕСТОТ Плоча, Половина-Skirted,Бела, Ниска Профил,(15plates/Кутија)

0.1 ml Лабораторија Пластични 96 Добро ТЕСТОТ Плоча, Половина-Skirted,Бела, Ниска Профил,(15plates/Кутија)

DEN 2313.60
Достапност
Залиха

На state-of-уметноста прецизни алатка за ultrathin и единствен цевка ѕид.Ултра тенок ѕид технологија обезбедува одлични преносот на топлината ефект, да ги направат примероци за да се постигне максимална засилување.Вертикална писма (А - Ж), хоризонтални број (1-12) ознака, ознака е јасно.Погоден за повеќето автоматизација експериментални инструмент.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа