.

.

Ретро Коса Versagel Xtreme Гел, 7 Течност Унца

Ретро Коса Versagel Xtreme Гел, 7 Течност Унца

DEN 357.36
Достапност
Залиха

Го подобрува кадрици.Одлична за сите типови коса.Фирма чекање со влажност контрола.Ова супер силно се одржи Ретро Коса Versagel Xtreme ќе го задржи вашиот стил каде што ви се допаѓа и може да се примени и на влажна или сува коса.Ретро Коса трае гордост во создавање на производи за да ја разубават вашата коса, што ќе ви овозможи да ги постигнат најдобрите можни резултати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа