.

.

ЛА Изгледа Апсолутно Стил Екстремен Спорт Ниво 10+ со Три Активно Чекање, 8 Мл, Пакет од 3

ЛА Изгледа Апсолутно Стил Екстремен Спорт Ниво 10+ со Три Активно Чекање, 8 Мл, Пакет од 3

DEN 335.52
Достапност
Залиха

Влажност и активност доказ гел.Triactive задржете - мега X-екстремитети задржете.Алкохол слободни.Големина : 8 мл цевка.Пакување од 3. ЛА изгледа апсолутно стил екстремен спорт – 1. Ниво 10+ чекање со три активни задржете 8 мл. 2. Влажност и активност доказ гел. 3. Мега X-екстремитети задржете. 4. Алкохол слободни. 5. Големина - 8 мл цевка. 6. Направен во U. S. A.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа