.

.

OSiS+ Возбуда Влакна Џвакање, 3.38-Унца

OSiS+ Возбуда Влакна Џвакање, 3.38-Унца

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Возбудата од oasis+ влакна заболување дава силна текстура контрола.Сулфат слободни формула.Тоа е идеален за природна боја на коса и боја третирана коса за одржување салон свежа боја.Возбудата од oasis+ влакна заболување дава силна текстура контрола.Мега еластични влакна овозможи bendable и moldable коса со сјај и поделба.Тоа ви дава слобода на флексибилен текстура ефект.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа