.

.

Ecoco Еко Стил Гел - Маслиново Масло И Шеј Путер Црна Рицинус И Масло Од Семе Од Лен - Супериорен Се Одржи И Здрав Блесок - Помага Влогови Скалпот - Санирање На Оштетени Ф

Ecoco Еко Стил Гел - Маслиново Масло И Шеј Путер Црна Рицинус И Масло Од Семе Од Лен - Супериорен Се Одржи И Здрав

DEN 388.32
Достапност
Залиха

СО НАВЛАЖНУВАЧКИ ЦРНА CASTOR СЕМЕ И ЛЕНЕНО МАСЛО : Овој специјален гел содржи Црна Castor и Ленено Масло за да помогне да се негуваат и поправка на оштетена коса додека промовирање на здрав скалп.СО НАВЛАЖНУВАЧКИ МАСЛИНОВО МАСЛО : Нашата коса гел е направен со 100% чисто маслиново масло.Маслиново масло помага додадете влага на скалпот и косата, додека додавање сјај и кротењето сплит завршува.ДОЛГОТРАЕН СЈАЈ : Имајте прекрасен стилови сјае со нашите гел.Вашата коса ќе остане еластична и moisturized без восок или маст.НАПРАВЕНИ ВО САД : Нашата САД-врз основа на растенија се постави стандард за квалитет на производите кои се грижат за вас и за светот околу нас.ДОМА РАСТЕ ЗЕЛЕНА : Ecoco е мисија е да го води индустријата за убавина во областа на еколошката свест и зелени технологии.Еко Стил Маслиново Масло И Шеј Путер Црна рицинус И Ленено семе, ќе го оставам на вашата коса бестежин со супериорен се одржи и здрав сјај.Тоа е 100% чисто маслиново масло исполнет која им придавам влогови на вашиот скалп, додека шеј путер штити секое влакно на косата.Црна castor и ленено масло поправка и да се промовира раст на косата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа