.

.

Косата Завршувањето на Стап, 2Pack ×18ML Летаат далеку Коса Tamer Стап Траен Обликувањето Крем Скршени Влакната Завршувањето Чувствуваат Навлажнувачки Гел Не Мрсна Коса

Косата Завршувањето на Стап, 2Pack ×18ML Летаат далеку Коса Tamer Стап Траен Обликувањето Крем Скршени Влакната

DEN 191.52
Достапност
Залиха

【Летаат далеку Коса Tamer】Натопи на точниот износ на косата обликувањето крем и нежно избришете само зема 2s да се каже збогум на искршена коса, така што вашиот удира и од Страна на агол мали flyaway косата чиста и уредна.влакната се чувствуваат завршувањето на стапчиња е погодна за секоја прилика. 【Навлажнувачки & Стил】Samnyte бренд втората генерација на ексклузивни надгради формула коса завршувањето на стап, екстракти, висока концентрација на растенијата суштина, стил и навлажнувачки може да трае и до 24 часа, што е повеќе од 50% повеќе траен отколку обичните коса момент стап.И решавање на 5 големи проблеми (се направи косата не е тешко, не е мрсна, не оставајќи бела ѓубриња, не се лепливи, не frizzy). 【Безбедно и Здрава】Овој Коса завршувањето на стап користи природни растителни состојки и есенции, тоа е безбоен, без мирис, јасно и транспарентно, нежни и не-иритирачки, и не боли главата.Тоа може да се користи со бебето и бремени жени.флеш момент се држиме hairsilk е погодна за секој народ и губење на квалитет и боја.Лесно да се чисти, без остатоци. 【Лесни & Голем Капацитет】Коса момент се држиме Светлина и мали дизајн е лесно да се носат, така што ќе може да се завршувањето на косата во секое време и насекаде.Големиот капацитет на 18ml е 30% повисока од внатрешниот капацитет на други коса гел стап.Шише тело донесува тебе транспарентен дизајн, а на дното капацитет е јасно видлива. 【КОСА СТИЛ АЛАТКА ПОСТАВИТЕ】2 Pack ×18 ML Влакната Завршувањето Flyaway се Чувствуваат Крем Восок и КИФЛА СОЗДАТЕЛОТ, која вклучувајќи пакет на пунџа алатка и 18 У облик клипови, се направи крофна пунџа за балет-стил на косата брзо и одговараат со губење на завршувањето на стап да се уредни изглед.Нова надградена формула на Samnyte коса завршувањето на стап, ова е многу ефективни и пазар-водечки нега на коса стил производ.Главно се реши flyaways, бебе косите и скитници косите и со различни проблеми кои се погодени од губење на квалитет (на пример : губење на frizzy, сплит завршува, јазли, кадрици, статички електрицитет, досадна..).По чешла, започнете со косата се држиме за мала количина на испакнати flyaway коса, Тест рамномерно.Постигнат природни ефекти.Мала количина на разнишана коса со природни кадрици може да се примени заедно со коса со разнишана завршувањето на стап.Притиснете на вашата коса со вашата рака, а ефектот ќе биде подобро.Кога извлекувајќи четка, ве молиме да ја ротирате насока на стрелките на часовникот за да се спречи четка од фаќање на косата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа